KiteTrip Dánsko – landkiting a kiteboarding


ROMO Dánsko – landkiting a kiteboarding

Poslední týden v červnu připravujeme další z výletů za větrem a pískem. Pojedeme na dánský ostrov jménem Romo, vzálený cca 900 km z Prahy.

Termín: 17.-25.6.2017

Na ostrově budeme spát v pronajatém baráčku se vším potřebným komfortem, případně v chatičce v kempu. Baráček i kemp se nachází nedaleko pláže kde se kituje (dojezd autem) a je situován v drsné dánské přírodě.

Pláž nabízí velký prostor pro kitování (zhruba 2x3km) a je zde možno vidět začínající kitery, pokročilé i profíky, jak na mountainboardu, tak kitebuggy. Pláž je ohraničena dunami a samotné pobřeží, kam se s drakem nesmí (je to mimo hranice vymezené areny), je pokryto bílým jemným pískem s mušličkami a vše působí velice pozitivním, uklidňujícím a romatickým dojmem. Ostrov je pak z části národním parkem a ptačí rezervací.

kitebuggy_romo

Soustředění bude probíhat celých 8 dní. Plánovaný odjezd do Dánska je v pátek večer, tak abychom se mohli v sobotu v klidu ubytovat a odpoledne ještě omrknout pláž, protáhnout a vyvětrat draky. Na soustředění bereme i výbavu pro kiteboarding, pro který jsou zde taktéž vynikající podmínky.

Toto soustředění bude také koncipováno (pro zájemce) i jako kurz powerkitingu, na kterém si budete moci vyzkoušet jak buggy, tak mountainboard (MTB) a naší zárukou je, že za tento týden se naučíte jezdit – kitovat na buggy nebo MTB (znamená sednout do buggy, odjet a bezpečně se vrátit na místo startu).

ROMO_2010_pozvankanarok2011_02

ROMO_2010_pozvankanarok2011_03

Po celý týden s Vámi budou instruktoři powerkitingu a budete mít možnost dovědět se o tomto sportu daleko daleko více, než v klasickém kurzu. Současně s námi zde budou další zkušení piloti draků a vozítek od kterých bude možnost ledacos okoukat a tematicky probrat.

Akce je vhodná pro všechny věkové kategorie, včetně rodin s dětmi.

Při nepřízni počasí možnost výletů do několika wiking museí, traktorbusem na ostrov Mondo, prohlídka mariny, aj.

Cena: 14 000 Kč

V ceně:

  • ubytování
  • doprava na místo a zpět (a po ostrově) KITEFORCE busem
  • zapůjčení materiálu potřebného pro landkiting (může být: několik velikostí a druhů draků, mtb, buggy malá / velká, trapézu, helmy nemáte-li vlastní, chráničů, parkovacího kolíku, aj.)
  • barevná obrázková brožurka (cca 5 str.), která se věnuje vybraným kapitolám powerkitingu, zejména buggykitingu
  • týdenní instruktáž powerkitingu (podle vašich potřeb)
  • soukromý závod na kitebuggy, kolem bójek
  • organizace celé akce, průvodce a instruktor

 

V ceně není:

  • strava (řešíme společným nákupem při odjezdu)
  • vstupy do museí, aj. (při nepřízni počasí)
  • pojištění do zahraničí